maviilac@maviilac.com.tr
+90 362 431 71 10
   

Kurumsal

 

MAVİ İLAÇ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Merkezi Samsun'da olan MAVİ İLAÇ SAĞLIK GEREÇLERİ ZİRAİ VETERİNER İLAÇLARI VE MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. içinde bulunduğu sektörde kurumsal kimliğini ön plana çıkarmış, insana değer veren anlayış tarzıyla Çevre ve Halk Sağlığı Haşere İlaçları Üretimi, Zirai İlaçlar Üretimi, Toptan Satışı ve İlaçlama&Fumigasyon Hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmekte olan öncü bir kuruluştur.

SAMSUN'da kurduğumuz AB Standartlarına uygun Kapalı Devre Sistem Fabrikamızda EC, WP, SC, EW, SE Ünitelerimiz ve Arıtma Tesislerimizle iç ve dış pazara hitap edecek  kriterler doğrultusunda üretim yapmakta.

Mavi İlaç Sanayi 40 yıllık özgeçmişiyle; Kaliteli ürün ve hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamayı. Ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve çalışma ortamımızın verimliğini sürekli geliştirmeyi. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, toplumumuz  ve hissedarlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı. Kurumsal ve teknolojik yenilikler yapmayı, hem bölgeyi hem de ülke ekonomisi için önemli sayılabilecek katkıları sağlamayı ilke edinmiştir.